Şakirler Grubu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şakirler Grubu

Şakirler Grubu

AnasayfaAna SayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ramazan Kâhya Ankaraspor’da

YazarMesaj
S`Lam~ awP
Admin
S`Lam~ awP

Ramazan Kâhya Ankaraspor’da Empty
MesajKonu: Ramazan Kâhya Ankaraspor’da   Ramazan Kâhya Ankaraspor’da I_icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 5:39 am

Ramazan Kâhya Ankaraspor’da Ramazan3customxr0
Geçtiğimiz günlerde transfer konusunda, takımda küçük rötuşların yapılacağını dile getiren Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, bunun bir iki hafta içerisinde belli olacağına değinmişti. Malatya Spor’un sol bek oyuncusu Ramazan Kahya ile süren görüşmeler, bugün sona erdi ve mavi – beyazlı formayı giyecek olan genç oyuncu ile camiamız 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. 16.09.1984 doğumlu olan Ramazan daha önce Altay, Sakaryaspor ve Malatyaspor formalarını giymişti.

Gelebileceği en iyi takıma geldiğini söyleyen yeni Leoparımız, transferinin her iki taraf açısından da hayırlı olmasını dileyerek sözlerine şöyle devam etti: ‘Ankaraspor Türkcell Süper Lig’de hedefleri olan bir takım. Bunu aldığı puanlar ve puan tablosundaki yeri çok açıkça gösteriyor.

Ben elimden gelenin en iyisini yapıp bu camiada kalıcı olmak istiyorum. Bana verilen bu şansı en iyi şekilde değerlendireceğim. İnşallah bana güvenen insanları mahcup etmemek için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Transferimin her iki taraf içinde hayırlı olmasını istiyorum ve inşallah iyi olacağını tahmin ediyorum.’
https://sincanteam.yetkin-forum.com

Ramazan Kâhya Ankaraspor’da
1 sayfadaki 1 sayfası